Термопанелі епіцентр сучасного будівництва

Термопанелі епіцентр сучасного будівництва у Києві.

термопанель епіцентр

термопанелі епіцентр

Термопанелі з клінкерною плиткою.

На сьогоднішній день є величезний вибір будівельних матеріалів для утеплення та оздоблення сучасного житла. Одним з них є ще поки мало відомі в Україні, але вже добре себе зарекомендували в країнах Європи – термопанелі з клінкерною плиткою. Сьогодні теромпанелі епіцентр будівництва в Киеві

Що ж таке клінкерна термопанель?

Клінкерна термопанель – це композитний сучасний вид утеплювача для фасаду будівлі. Термопанель клінкерна являє собою готову монолітну конструкційну систему, що складається з двох компонентів: утеплювача (це плити спіненого або екструзійного пінополістиролу ПСБС-25 (EPS анг.) І ЕППС (ХPS анг.), Рідше зустрічаються в Україні термопанелі з основою спіненого пінополіуретану (ППУ) через його високу собівартість сировини; впрессована в один з утеплювачів клінкерна або керамічна плитка, в заводських умовах методом багаторазового пресування.

Сьогодні в просторах інтерент термопанелі відгуки досить суперечливі, так як з високим рівнем розвитку будівельного ринку є високий попит на будівельні матеріали, які вирішують проблему з енергоефективністю житла. Тому відгуки про термопанелях можуть носити скоріше комерційний характер конкуруючих огранизаций, але так само має місце бути і реально негативні відгуки про термопанелях незадоволених замовників, які скористалися матеріалом низької якості, купуючи термопанелі у недобросовісних виробників, які в гонитві за прибуток порушують вірний технологічний процес, що до виробництва, і використовують дешеве неякісну сировину, завезене з країн Азії. Київ епіцентр виробництва термопанелей можна вважати столицю виробництва в Україні.

Це обумовлено густонаселених регіонах і, відповідно, підвищений попит на енергоефективний матеріал. Також сьогодні Європейське співтовариство підтримує фінансування українських банків через програми енергоефективності при обробці і утепленні приватного житла. Наприклад, дуже популярна програма по компенсації за утеплення житла IQ Energy, де замовник зможе отримати грошову компенсацію в євро валюті в розмірі 35% (до 3000 євро) за фактом монтажу термопанелей.

Монтаж теплопанелей

Монтаж теплопанелей можна здійснювати весь рік від +40 до – 10 ° С

✵ Гарантійний термін експлуатації від 15 до 25 років без ремонтно реставраційних робіт! Клінкерні термопанелі Київ дуже різноманітні у виборі матеріалів і виробників: від самих бюджетних сумнівної якості до преміальних термопанелей Європейського виробництва в країнах Німеччини та Польщі. Головною особливістю клінкерних термопанелей є європейська технологія виробництва, завдяки якій плитка кріпиться до утеплювача методом багаторазового пресування з використанням спеціального обладнання і поліуретанового клею. Першовідкривачами клінкерних термопанелей стали німецькі та голландські компанії. Пізніше виробництво поширилося по всій Європі. Німці запропонували оптимальний комбінований варіант утеплювача, що виконує також функцію декоративного оздоблення та захисту фасаду від механічних пошкоджень і впливу навколишнього середовища. В основі утеплювача вони використовували спінений пінополіуретан (ППУ), який в рідкому стані заливали в матрицю пуансон високого тиску, в яку вже заздалегідь була вкладена клінкерна плитка. Конструкція виходила досить міцна, але були і недоліки такого матеріалу: висока собівартість, відповідно висока роздрібна ціна; при тому рівень горючості перших поліуретанів був досить високий і дорівнював значенню Г3-Г4.

производство клинкерных термопанелей

клинкерные термопанели роял фасад

Отже у пошуках ідеального утеплювача німецькі інженери знайшли рішення – вони об’єднали два матеріали: спінений утеплювач як утеплюючий шар і високоміцний, рівний за характеристиками до клінкерній цеглі, оздоблювальний фінішний декоративний шар. Ця двокомпонентна конструкція мала всі якості для найкращої термоізоляції і захисту фасаду будівлі. Таким чином, в якості утеплювального шару були відібрані 3 види утеплювачів: пінополістирол екструзійний, пінополістирол спінений і пінополіуретан, який, збиваючи при змішуванні компонентів у вакуумній формі разом з плиткою, утворює цілісну конструкцію – термопанель. Оздоблювальний шар міг складатися з керамічної або клінкерної плитки, рідше з керамограніта, а також штучного каменю. Кріпився оздоблювальний шар способом багаторазового пресування під спінені полістирольні утеплювачі, що дозволяло клейовому складу глибоко проникати в товщу обох будматеріалів (утеплювального і оздоблювального шару). Однією з функцій клінкерних термопанелей також є виведення «точки роси» при грамотному теплоразрахункут з товщі несучої конструкції в зовнішній шар оздоблювального матеріалу, але при цьому таким чином, щоб сам матеріал не втратив властивостей при можливому контакті з водою або парою. Фасад будівлі, на який змонтовані клінкерні термопанелі, має низку переваг: Легкість конструкції. Це властивість допомагає знизити навантаження на несучу стіну та цоколь, при правильному теплорозрахунку – вивести точку роси всередину утеплювача якомога ближче назовні.

Зменшення товщини несучої стіни за рахунок шару утеплювача.

Стійкість до шкідливого впливу природних явищ та можливих механічних пошкоджень. Висока еластичність (стійкість при можливій усадці фундаменту споруди.

Презентабельний зовнішній вигляд, що підвищує ліквідність будівлі.

Клінкерні термопанелі можна монтувати на нові споруди, на готові побудовані, а також на старі будинки, які потребують реконструкції, круглий рік за допомогою методу “сухого монтажу” до мінус -10 градусів Цельсія. За допомогою металевого дюбеля ДБМ і пластикового наповнювача і клей піни поліуретанової в балоні. У країнах СНД термопанель з плиткою клінкерною почала з’являтися не так давно, незважаючи на і х багаторічну історію в країнах Європи (понад 30 років). В Україні, наприклад, виробники клінкерних термопанелей для їх виготовлення використовують сировину з Польщі (Cerrad, Paradyz), Німеччини (Fildhaus Klinker, King Klinker), Італії (Eni Spa), Туреччини. Термопанель зручно монтуються, адже цей матеріал з високим ступенем готовності, що володіє легкістю, для зручності і нескладного процесу монтажу. Процес монтування можна організувати бригадою 2 – 3 людей і без спецобладнання.

фото дома после отделки клинкерными термопанелями

фото дома после отделки клинкерными термопанелями Рахов

Монтаж теромпанелей можливий і в зимовий період (до -10 С), так як відсутні так звані мокрі роботи. Вигляді монтаж клінкерних термопанелей ви зможете подивитися перейшовши н анашу сторінку ТУТ

Клінкерні термопанелі вважаються екологічно нейтральними, мають клас горючості Г1 (самозатухаючий), морозостійкі, мають властивість розсіювання звуків (додаткова звукоізоляція). І можуть застосовуватися в багатоповерховому цивільному будівництві. Компанія ♕ Роял Фасад виробляє клінкерні термопанелі в Україні м. Київ під торговою маркою ♕ TM Royal Fasade традиційним способом з багаторічною історією методом багаторазового пресування, вже проверненного роками. Наш матеріал використовують замовники по всій Україні і ви можете переконатися в якості нашої продукції, відвідавши готовий утеплений нашими термопанелями будинок в будь-якій точці країни. Каталог нашої продукції TM Royal Fasade Ви можете подивитися ТУТ, перейшовши за посиланням. Тому володіючи радом вигідних особливостей і переваг можна зробити висновок що наш матеріал термопанелі епіцентр в будівельній індустрії обробки і утеплення приватного і комерційного житла в Україні.

Контакты

Чтобы заказать термопанели "Роял Фасад", либо получить бесплатную консультацию специалиста,
вы можете обратиться в наш отдел продаж по телефонам в Киеве, Львове и Одессе:
Уважаемые клиенты,
Перед поездкой в офис, пожалуйста
уточните время визита!
Задать вопрос
ГРАФИК РАБОТЫ:

Пн - Пт: 9.00 - 17.00
Сб: 9.00 - 13.00
Вс: -----